Hyves statistieken (2)

Nu lijken de statistieken weer wat beter te kloppen. Geen Veldhovenaren meer, maar Eindhovenaren, mijn Nijmeegse scharrels staan terug in de top-5 en ik heb weer 99% bezoekers (afronden, kan gebeuren) in plaats van 105%. Ik blijf me wel verbazen over de view op mijn profiel. Daarstraks had ik er 202 (sorry, helaas geen screenshot), volgens mijn home-pagina heb ik er 3709 en volgens mijn statistieken 6272. Snapt u het nog?

3 comments
  1. Dat komt door de 99% bezoekers 😉

    Grappig zeg! Waar kan je die vinden? Ik moet nog ff zoeken nl. 😀 Best wel wat mensen getrouwd. 6% van de 320 die je er ongeveer hebt, is toch 19 mensjes…Veel 😮

  2. Is helaas alleen als je Goldmember account hebt. Wel aardig om te zien wie er allemaal op je sit komt.
    Ook erg long tail als je kijkt naar de gemiddelde bezoekers per stad: erg veel kleine steden <3% dus ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Studenten marketing kalender

Dit weekend is de Studenten Marketing Kalender gelanceerd, een initiatief van NIMA Students, de studentengroepering binnen het NIMA, om alle interessante marketingevents voor studenten te bundelen.

Een studenten marketing kalender? Natuurlijk bestaat PIM's marketingkalender.nl en maakte Frank ooit een veelbelovend begin, maar een equivalent voor marketingminnende studenten was er tot op heden niet.
De kalender biedt de mogelijkheid zelf events toe te voegen, je te abonneren op de webfeed/RSS feed of je te abonneren via email.

Deze week was er overigens meer nieuws binnen de studenten marketing wereld, met de lancering van Generation Next, een platform voor interactieve marketing talenten.

Inhakers

De Oranje Koorts is een Oranje Epidemie geworden en we zijn nog niet eens echt begonnen. We zien teveel slechte inhakers en we moeten nog zo'n 3 weken tot het WK. Tijd voor een blik op wat inhakers-power, met dank aan Gonnie Spijkstra:
heineken-vaderdag